Piatok 3. máj 2024Meniny má Galina

Vavro prispel gólom k víťazstvu FC Kodaň nad Silkeborgom

Na snímke slovenský futbalový obranca Denis Vavro z FC Kodaň oslavuje gól . Foto: TASR - AP

Obhajca Kodaň figuruje v tabuľke skupiny o titul priebežne na tretej priečke s trojbodovou stratou na Bröndby a Midtjylland.

Kodaň 21. apríla (TASR) - Slovenský futbalový obranca Denis Vavro zaznamenal svoj druhý gól v prebiehajúcom ročníku dánskej ligy. V nedeľu ním prispel k víťazstvu FC Kodaň nad Silkeborgom 2:0 v zápase 26. kola najvyššej súťaže. Vavro sa presadil v závere prvého polčasu na 1:0 a jeho zásah zo 45. minúty sa napokon ukázal ako víťazný. Obhajca Kodaň figuruje v tabuľke skupiny o titul priebežne na tretej priečke s trojbodovou stratou na Bröndby a Midtjylland, oba tieto tímy však majú zápas k dobru.