Fíni sa vďaka triumfu nad Francúzskom opäť vrátili na čelo A-skupiny

Francúzi uzavrú svoje účinkovanie v A-skupine pondelňajším zápasom proti Veľkej Británii, ktorý bude zároveň priamym súbojom o zotrvanie v najvyššej kategórii. ,aktualizované

Rusi si poradili aj so Švajčiarskom a na MS sú stále bez straty bodu

Zborná mala zápas celý čas pod kontrolou, kompaktný tímový výkon podporil bezchybný brankár Alexander Georgiev, dvomi gólmi sa pod triumf podpísal Nikita Kučerov.

Američania o svojom víťazstve rozhodli dvomi gólmi v tretej tretine.,aktualizované

Semedo z FC Barcelona v zápase proti Eibaru utrpel otras mozgu

Zverencov Ernesta Valverdeho čaká v sobotu 25. mája finále kráľovského pohára Copa del Rey, v ktorom si zmerajú sily s Valenciou.

Hudáček: Nechcel som naznačiť, že si robíme, čo sa nám zachce

Slovenský hokejista uviedol na správnu mieru svoje slová po zápase s Veľkou Britániou.

Bowling: Novým majstrom Slovenska mužov sa stal Michal Jakobei

Triumf v Slovenskom pohár družstiev 2018/2019 obhájilo družstvo EUREKO Nové Zámky.

Galatasaray zdolal Basaksehir a má 22. majstrovský titul

Galatasary tak má istú priamu miestenku do skupinovej fázy Ligy majstrov 2019/2020.

Piast Gliwice s Plachom prvýkrát majstrom Poľska

Z titulu sa raduje aj slovenský brankár František Plach, ktorý je momentálne zranený, no v tejto sezóne odchytal v lige 25 zápasov.

Snooker: Koniar majstrom Slovenska

Vo finále zdolal Kevina Čižnaroviča.

Holanďania do 17 rokov majstrami Európy rekordný štvrtýkrát

Vo finále si poradili s Talianskom.

Českí hokejisti deklasovali Rakúsko a sú na čele bratislavskej skupiny

Zverenci trénera Miloša Říhu, ktorí si už v sobotu zabezpečili postup do štvrťfinále, zakončia svoje účinkovanie v základnej skupine utorkovým duelom so Švajčiarskom (12.15 h).,aktualizované

Čiliak sledoval výhru USA na tribúne: Fandili sme, ale nevyšlo to

Slovákom zobrala postupové karty z rúk najmä prehra v kľúčovom zápase s Nemeckom, keď nezvládli záver a v posledných dvoch minútach dovolili súperovi otočiť stav z 1:2 na 3:2.

Ta-lien I-fang zaplatil triumf v Šenzene krvou Mareka Hamšíka

Druhé víťazstvo Ta-lien I-fang v sezóne bolo krvavo vykúpené, keďže Hamšík utrpel zranenie tváre.

Nadal zdolal Djokoviča v Ríme a dosiahol 34. titul ATP Masters

Nadal sa Djokovičom stretli 54-krát, pričom absolvovali 26. vzájomné finále.

V Baku triumfy Averinových, najlepšia Slovenka Kilianová

Z tria slovenských reprezentantiek Xénia Kilianová, Kristína Semanová a Natália Poliaková vo viacboji klasifikovali iba Kilianovú na celkovom 40. mieste.

Barcelona remizovala s Eibarom, Messi dal dva góly

Messi dal celkovo 36 gólov v La Lige v tejto sezóne a suverénne sa stal kráľom strelcov.

Czaková na EP v Litve vyrovnala Malákovú, junior Kováč 11.

Kováčova jedenásta priečka je tretie najlepšie umiestenie slovenského juniora v histórii chodeckého Európskeho pohára.

Roglič sa stal víťazom nedeľnej časovky na Giro d'Italia

Dvojnásobný víťaz Gira Vincenzo Nibali zaostal o 1:05 minúty.,aktualizované

Belehrad vo finále Memoriálu p. Dubovského zdolal Slovan

Na treťom mieste skončila Slavia Praha, ktorá v súboji o tretie miesto tesne zdolala poľský Górnik Zabrze.