Streda 24. apríl 2024Meniny má Juraj
< sekcia Tenis

Cibulková prehrala v 2. kole turnaja WTA v Ríme s Osakovou

Na snímke slovenská tenistka Dominika Cibulková v zápase 2. kola dvojhry na turnaji WTA v Ríme s Japonkou Naomi Osakovou vo štvrtok 16. mája 2019. Foto: TASR/AP

Prvý brejk zápasu získala Slovenka, ale v úvodnom sete neskôr dvakrát prišla o vlastné podanie a Japonka zužitkovala prvý setbal.

Rím 16. mája (TASR) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková prehrala vo štvrtkovom stretnutí 2. kola dvojhry na turnaji WTA v Ríme s Naomi Osakovou z Japonska za 103 minút dva razy 3:6. Na svetovú jednotku nestačila ani na predchádzajúcom antukovom podujatí v Madride.

Prvý brejk zápasu získala Slovenka, ale v úvodnom sete neskôr dvakrát prišla o vlastné podanie a Japonka zužitkovala prvý setbal. Cibulková stratila servis hneď na začiatku druhého dejstva, neudržala ho ani v deviatom geme, v ktorom Osaková ukončila zápas druhým mečbalom.